Zpět

Lehkoatletický stadion Romana Šebrleho

Menu
Adresa Za Střelnicí
GPS 49°55'4"N 16°36'8"E (xx km)
379 m nad mořem
swipe

Lehkoatletický stadion je určen široké veřejnosti. Využít jej mohou školy, školky a všechny sportovní oddíly. Neorganizovaná sportující veřejnost může využívat sportoviště lehkoatletického stadionu bezplatně. K omezetí přístupu dojde v době konání sportovních akcí.
Fotbalové hřiště je možno užívat poze za poplatek. To neplatí pro školní výuku. Sportovce může sledovat 214 sedících diváků na krytých tribunách a dalších 234 na ochozech.
Fotbalové hřiště – umělá plocha pro fotbal 108 x 73 m, ve které je vyznačeno regulérní hřiště 100 x 64 m. Po domluvě se správcem stadionu mohou organizovaní fotbalisté využít fotbalové hřiště s umělou travnatou plochou umístěnou uvnitř tartanového okruhu.

Skok do dálky, trojskok, skok o tyči a skok do výšky – prostor pro skok do dálky a trojskok je umístěn v těsné blízkosti oválu atletické dráhy (na jeho vnější straně). Doskočiště pro skok o tyči a skok do výšky jsou kryta před povětrnostními vlivy pojízdnou ocelovou konstrukcí s polykarbonátem.

Vrh koulí – vržiště je provedeno jako železobetonová kruhová deska, dopadová výseč má povrch z umělé trávy s křemičitým vsypem.

Atletická dráha – kolem fotbalové hrací plochy je vybudován běžecký čtyřdráhový ovál. V rovince je umístěno šest drah.


Kategorie
  • atletický stadion
  • sportovní hřiště venkovní
Kapacita pro diváky 448
Hřiště
Povrch hřištěumělá tráva
Sportyfotbal
Počet1
Typvenkovní
Osvětleníano
Ozvučení
Je třeba opravit údaje?